|
SANBAO ENERGETIC HEALTH TRAINING
KLEURENPUNCTUUR
Kleurentherapie cursus: "lichttherapie op de voet''
Deze cursus is bedoeld voor voetreflexzonetherapeuten, pedicures, voetverzorgers, natuurgeneeskundigen van een andere discipline die geïnteresseerd zijn in behandelingen met kleur en licht op en van de voetzool. Tijdens de cursus komen behalve de betekenis van kleuren en de werking van licht en kleur op het lichaam, ook de theoretische achtergronden van de esogetische geneeskunde aan de orde. Peter Mandel, de grondlegger van de esogetische geneeskunde waar kleurenpunctuur een onderdeel van vormt, heeft naast de bekendere voetreflexzones volgens Hanne Marquard en Dicke, nog een aantal andere zones ontdekt die bijzonder geschikt zijn gebleken voor behandeling van pijn en andere klachten. Tevens zijn ze heel goed gebleken voor behandeling van diepte-psychologische processen. Ook heeft hij ontdekt dat de voetzool, en de daarop te vinden zones, getest kunnen worden om in de totaalanalyse mee te nemen. Al deze onderwerpen zullen worden behandeld in de cursus. Het Nederlandstalige cursusboek bestaat uit zeer duidelijke afbeeldingen waarop de te behandelen punten en zones zijn aangegeven. Naast een theoretisch gedeelte zijn er tijdens deze cursusdagen altijd praktische gedeeltes, waarin de lesstof wordt geoefend met medecursisten.
Lesprogramma:
Dag 1: - Kleurenleer en de betekenis van de kleuren - Basisbegrippen van de kleurenpunctuur - Voetreflexzones volgens Hanne Marquard - Harmonisering van lichaam, ziel en geest
Dag 2: - De segmenten volgens Puttkamer geprojecteerd op de voetzool, o.a. maag, hart, lever, longen en zones voor afweerversterking
Dag 3: - De wervelkolom en behandeling van rugklachten op de voetzool
Dag 4: - Vervolg wervelkolomaandoeningen - De vijf orgaanlijnen van de voet Verdere onderwerpen die aan bod komen zijn: behandeling van voetwratten, likdoorns, geïrriteerde nagelwal door ingegroeide teennagels, transpiratievoeten, overmaat aan eeltvorming.
Certificaat
Na afloop van de cursus ontvangt u een certificaat.
De cursus ‘licht op de voet‘ bestaat uit 4 dagen en wordt gegeven door Inge Cox in samenwerking met Instituut voor Kleurenpunctuur in Nederland, onder licentie van het ‘Internationales Mandel Institut‘ in Bruchsal, Duitsland.
Data 2012
Dag 1 - Licht op de Voet
Zondag 11 maart 2012 (Ezemaal)
Zaterdag 29 september 2012 (Lier)
Dag 2 - Licht op de Voet
Zondag 25 maart 2012 (Ezemaal)
Zaterdag 13 oktober 2012 (Lier)
Dag 3 - Licht op de Voet
Zondag 22 april 2012 (Ezemaal)
Zaterdag 10 november 2012 (Lier)
Dag 4 - Licht op de Voet
Zondag 06 mei 2012 (Ezemaal)
Zaterdag 24 november 2012 (Lier)
Lesgever: Inge Cox, te Ezemaal
Kosten: dag 1 t/m 4 € 440,00 (incl. 21% btw) voor Ezemaal
Kosten: dag 1 t/m 4 € 500,00 (incl. 21% btw) voor Lier - hier inschrijven
Algemene voorwaarden voor de cursus: Licht op de Voet
Tijden: 9.30 uur tot 17.00 uur. Deelname vindt plaats na schriftelijke aanmelding of per e-mail. Uw aanmelding is definitief als 50% van het seminarbedrag is voldaan. Bij deelname verbindt men zich voor de duur van de gehele cursus. Prijzen zijn inclusief koffie, thee en werkboeken. Bij afmelding binnen twee weken voor aanvang van de cursus wordt het gehele bedrag in rekening gebracht. Betaling: minimaal twee weken voor aanvang van de eerste cursusdag dient te zijn bijgeschreven op bankrekening 450-0596331-31 van San Bao te Ezemaal.
Inschrijven voor deze cursus
|